Użytkowanie i pielęgnacja biżuterii

W ZoZo Design wierzymy, że wybór odpowiedniego kamienia jest kluczowy dla twojego dobrostanu. Dlatego gorąco zalecamy znalezienie kamienia, który doskonale pasuje do twoich aktualnych potrzeb lub harmonizuje z twoim znakiem zodiaku.

Dbamy nie tylko o estetykę, ale także o Twoje samopoczucie. Wybierając łańcuszek z Sekretnikiem Goddess Stone, masz szansę nosić kamień, który nie tylko pasuje do twojego stylu, ale także odzwierciedla twoją osobowość i wspiera cię w codziennym życiu.

Zapraszamy do odkrycia siły i piękna kamieni naturalnych oraz do wyboru tego, który będzie idealnym towarzyszem dla Ciebie w twojej podróży życiowej.

Zdjęcie WhatsApp 2023-07-06 o 17.15.08ml

Witalność

Bursztyn jest potężnym talizmanem ochronnym, uzdrawiającym i energetyzującym. Posiada leczniczą moc, wspiera energię życiową i witalność, łagodzi stres i napięcia emocjonalne. Dodatkowo bursztyn wspomaga przyciąganie sukcesu, bogactwa i obfitości. Wspiera czakrę splotu słonecznego.

Zdjęcie WhatsApp 2023-07-06 o 17.15.09n

Upojenie

Opal zwany jest jest kamieniem szczęścia. Działa aktywizująco na wewnętrzną energię, pomaga stać się lepszą wersją siebie. Ułatwia obiektywne spojrzenie na przeszłość i uwolnienie się od negatywnych wspomnień. Pobudza kreatywność, rozwija wyobraźnię, wyostrza intuicję. Sprzyja medytacji oraz sprowadza dobre sny.

Zdjęcie WhatsApp 2023-07-06 o 17.15.08m

Metamorfoza

Malachit jest znany jako kamień przemiany i ochrony. Jego energia jest głęboko związana z sercem i duszą, otwierając nas na miłość, współczucie i wzrost duchowy. Jest to kamień, który pomaga nam zrozumieć i akceptować siebie, a także otworzyć się na inne ludzkie doświadczenia.

Zdjęcie WhatsApp 2023-07-06 o 17.15.06;

Stabilizacja

Agat biały zwany jest kamieniem stabilizacji. Wprowadza balans i harmonię. Inspiruje, łagodzi złość i sprzyja medytacji. Ma korzystny wpływ na talenty, pomoże Ci w odnalezieniu i rozwijaniu swoich pasji. Pozytywnie zadziała na zdrowie psychiczne, doda pewności siebie, uważany jest również za kamień wierności.

Zdjęcie WhatsApp 2023-07-06 o 17.15.09

Intuicja

Kamień księżycowy zwany jest kamieniem intuicji. Poprawia relację międzyludzkie, szczególnie te między zakochanymi. Sprzyja medytacji, pomaga odnaleźć właściwą drogę w życiu. Wzmaga wrażliwość, uwalnia od lęków. Uzdrawia umysł, ciało i kanały energetyczne. Jest kamieniem szczególnie kojarzonym z kobiecą energią. Wspiera czakre sakralną.

Zdjęcie WhatsApp 2023-07-06 o 17.15.10

Mądrość

Onyks to kamień mądrości. Polecany jest dla osób, które stoją przed trudnym wyborem. Dodaje siły i przywraca rozsądek. Pobudza do działania, pomaga wyciszyć negatywne emocje. Wzmacnia odporność, jednocześnie przyspieszając regenerację organizmu. Jest kamieniem symbolizującym równowagę i szczęście. Wspiera czakrę podstawy.